Čo je Lead by TeraSteel?

Inovatívne riešenie pre kovové budovy, ktoré dosahuje novú úroveň výkonu z hľadiska životnosti, tepelnej izolácie a požiarnej odolnosti. Lead by TeraSteel prispieva k zníženiu stopy CO2, poskytuje architektom väčšiu slobodu pri projektovaní, ale aj optimalizované náklady pre príjemcov.

Lead by TeraSteel  CO2

Zníženie stopy CO2

Vysoká energetická účinnosť

Premiestnenie a opätovné použitie

Optimalizácia nákladov

Opätovné použitie materiálov

Požiarna odolnosť

Vysoká energetická účinnosť

Nová izolačná technológia V PLUS PERFORM ™ je polyuretánové riešenie, ktoré umožňuje výrobu tepelnoizolačných panelov novej generácie. V dôsledku toho súčiniteľ prestupu tepla je lepší o 20%.

Energetická účinnosť je vylepšená ešte viac vývojom systému betónovej dosky, ktorý bráni tepelným stratám tepla nahradením kamienkovej vrstvy na prerušenie kapilarity a expandovaného polystyrénu penovým sklom (GeoceIII) získaným z recyklovaného skla.

Zvýšená odolnosť voči vonkajším faktorom

Profily používané pre kovové haly Lead  využívajú ochranu na základe horčíka-hliníka-zinku, ktorá ponúka bezprecedentnú odolnosť proti korózii, a to aj v tých najnáročnejších prostrediach.

Tepelnoizolačné panely Lead sú vyrobené s oceľovými plechmi s ochranou GreenCoat (SSAB) - veľmi odolné proti korózii, UV žiareniu, ako aj proti poškriabaniu.

Optimalizácia nákladov

Vysoká energetická účinnosť  použitých materiálov a inovatívne detaily umožňujú lepšie tesnenie a úsporu až 20% spotreby energie v porovnaní s priemerom na trhu.

Taktiež, ľahké premiestnenie haly a možnosť opätovného použitia konštrukčných prvkov pri premiestnení pomáhajú optimalizovať náklady.

Čo ponúka Lead by TeraSteel?

Naše riešenie je založené na pozoruhodnej účinnosti prenosu tepla, znížení nákladov na údržbu, zvýšenej požiarnej bezpečnosti, odolnosti a spoľahlivosti kovových hál na kľúč. Navrhnutá, vyrobená a zostavená spoločnosťou TeraSteel, hala Lead je jedinečným riešením pre rumunský stavebný trh, ktoré dokáže priniesť skutočné výhody architektom, príjemcom a životnému prostrediu.

Vynikajúca reakcia na oheň

Technológia V Plus Perform s cyklopentánom poskytuje odolnosť a vynikajúcu reakciu na oheň:

  • Vynikajúca reakcia na oheň;
  • Vynikajúca reakcia na oheň;
  • Požiarna odolnosť: 30 min.

Premiestnenie a opätovné použitie

Nová technológia Lead by TeraSteel ponúka možnosť vylepšenia procesu navrhovania štruktúr a opätovného použitia prvkov počas premiestnenia.

Zníženie uhlíkovej stopy

Použitím ochrany zo zliatiny horčíka-hliníka-zinku sa zabezpečí zníženie úniku zinku do pôdy. Taktiež, konštruktívne prvky môžu byť opätovne použité v prípade premiestnenia. Navyše, haly Lead používajú prefabrikované, lacné, opakovane použiteľné základy a ochrana GreenCoat® predstavuje technologické pokrytie zakladajúce sa na látkach bio (BT - bio-technology).

Technológia izolácie panelu V PLUS PERFORM od spoločnosti Dow pomáha vytvárať budovy pripravené pre budúcnosť, pričom stredobodom návrhu sú trvanlivosť, energetická účinnosť a ľudia.

TeraSteel je súčasťou Skupiny TeraPlast

Priemyselný

Komerčný

Požiadajte o cenovú ponuku

Prečo TeraSteel?

Ponúkame viac ako len pridanú hodnotu. Ponúkame projektovú dokumentáciu, výrobu a komponenty oceľových konštrukcií a montáž v oblasti priemyselných, obchodných, poľnohospodárskych alebo zootechnických hál, ako aj pre širokú škálu oceľových budov.